Vadi İzmit Evleri’ne Görkemli Tanıtım

25-09-2017

Vadi İzmit Evleri’ne görkemli tanıtım

Bektaş İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilecek olan Vadi İzmit Evleri’nin lansmanı inşaat alanında düzenlenen bir toplantıyla basına ve halka yönelik gerçekleşti

İzmit Belediyesi’nin prestij projelerinden biri olan İzmit Vadi Evleri’nin tanıtımı Bektaş İnşaat şirketi yöneticileri ve mimarları tarafından Gültepe’de bulunan inşaat alanında görkemli bir törenle tanıtıldı.

TOPLANTIYA BÜYÜK İLGİ

Kocaeli medyasının ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Bektaş İnşaat şirketinin sahibi Cuma Ali Bektaş ve Satış Pazarlama Müdürü Ayhan Ayaz’ın yanı sıra şirketin mimarları Mahmut Şanlı, Hamza Açar ve Belda Turfan katıldı.

SEKİZ ŞİDDETİNDE DEPREME DAYANIKLI

Vadi İzmit Evleri’nin sekiz şiddetindeki bir depreme dayanıklı olarak inşa edileceğini belirten Bektaş İnşaat şirketinin sahibi Cuma Ali Bektaş, evlerin İzmit Belediyesi çalışanları ve Kocaelili gazetecilere yüzde beş indirimli olarak satılacağının müjdesini verdi.

DOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Cuma Ali Bektaş yaptığı konuşmasında, “İzmit’imizin değerli basın mensupları, değerli İzmit halkı ve saygıdeğer oda başkanlarımız. Vadi İzmit projemizin lansman kahvaltısına hoş geldiniz. Projenin başlamasına önayak olan İzmit Belediye Başkanımız Sayın Dr. NevzatDoğan’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İZMİT MİMARİSİNE KATKI

Bektaş sözlerini şöyle sürdürdü: “Amacımız İzmit mimarisine Bektaş İnşaat olarak katkı sunmak ve geliştirmek, kalitesini arttırmak olan 433 adet konut, 18 adet ticari alan ve büyük bir sosyal yaşam merkezi yapmak. Katkılarından dolayı tekrar başta İzmit Belediye Başkanımız olmak üzere mimarlık proje ofisine, belediyenin tüm teknik kadrosuna ve projeye katkı sunan tüm İzmit oda başkanları ve bileşenlerine teşekkür ederim” 

Kaynak:  http://kocaelihaberdunyasi.com/haber/vadi-izmit-evleri-ne-gorkemli-tanitim-h35349.html

İLETİŞİM FORMU