Vadi İzmit Kapılarını Açtı

25-09-2017

Bektaş İnşaat sahibi Cuma Ali Bektaş, mimar Belda Tufan, mimar Mahmut Şanlı, mimar Hamza Acar ve  satış pazarlama müdürü Ayhan Ayaz’ın katıldığı lansmanda Vadi İzmit projesi tanıtıldı.İzmit ilçesinin Gültepe mevkiinde yapımına başlanan projenin yapımını Bektaş İnşaat üstlendi. 1996 yılında kurulan, İzmit’te ilk kez inşaat faaliyetlerine başlayan Bektaş İnşaat öncelerinde Doğu ve Güneydoğu’da birçok inşaata imza attı.

ÜÇ ÇEŞİT DAİRE VAR

Yapılan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve villa seçenekleri şeklinde oluşmakta. Teraslı ya da terassız, manzaralı ve bulunduğu konuma göre ev yapısı değişen projede evlerin fiyatları çevreye uygun olarak belirleniyor. Ev çeşitlerinin çok olmasından kaynaklı belirli bir fiyat verilmese de metrekaresinin 1650 TL olacağı söylendi.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA YÜZDE 5 İNDİRİM

İzmit Belediyesiyle ortak yapılan bu projede İzmit Belediyesi çalışanlarına ev fiyatları üzerine yüzde beş indirim uygulanacak. Ayrıca projede bulunan iş yerlerinin bir kısmı belediyeye, bir kısmı Bektaş İnşaat’a ait.

DEPREME DAYANIKLI OLACAK

Tanıtımı gerçekleştirilen projede depreme dayanıklı malzemelerin kullanıldığı ve binaların 8 şiddeti civarında bir depreme dayanabileceği, yıkılma olmayacak bir planın üstünde duracaklarını söylediler.Proje 2019 yılında bitecek.

Kaynak:  http://www.tekkocaeli.com/vadi-izmit-kapilarini-acti/

İLETİŞİM FORMU